Dopisni seznam Si-jamarstvo

Jamarska zveza Slovenije vzdržuje dopisni seznam “Si-jamarstvo”, prek katerega uporabniki lahko izmenjujejo sporočila in dobivajo obvestila s strani Jamarske zveze Slovenije.

Na dopisni seznam se prijavite s poslano prošnjo na elektronski naslov This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., v kateri morate navesti točne podatke:

• ime in priimek,
  • elektronski naslov za prejemanje elektronske pošte,
  • izjavo, da se strinjate z uporabo podatkov po zakonu GDPR.

Vaše podatke bomo varovali v skladu z zakonodajo in jih ne bomo posredovali nikomur.

Primer izjave:

Spodaj podpisani  <ime in priimek>  se strinjam, da Jamarska zveza Slovenije uporablja moje podatke za namen vzdrževanja dopisnega seznama in obveščanja.

Primer e-pošte (zamenajti morate le podčrtane podatke):

Pozdravljeni.

Želim se prijaviti na jamarsko dopisno listo.

Bedanec Jamski

Strinjanje z uporabo mojih podatkov:
Spodaj podpisani  Bedanec Jamski  se strinjam, da Jamarska zveza Slovenije uporablja moje podatke za namen vzdrževanja dopisnega seznama in obveščanja.

Z jamarskim srečno,
Bedanec Jamski

Prosimo, če pred pošiljanjem vse podatke ponovno preverite.