Jamarska zveza Slovenije - JZS

Lepi pot 6

Tel:  01/42-93-440
Fax: 01/42-93-444

Uradne ure: vsak četrtek med 18. in 20. uro v prostorih Katastra jam JZS na Zeleni poti v Trnovem v Ljubljani.

Prijavno okno

Obvestila in novice

Obvestilo vsem članicam Jamarske zveze Slovenije
Kot smo vas obvestili že na Občnem zboru JZS, vas obveščamo, da imate vsi člani društev članic JZS na voljo možnost, da se vključite v kolektivno nezgodno zavarovanje jamarjev.
Vključitev vam močno priporočamo, saj gre za edinstveno priložnost. Premije so izredno ugodne, saj komercialna zavarovanja s podobnimi ugodnostmi stanejo na mesec toliko, kolikor znaša tukaj letna premija.
Z letošnjim letom uvajamo tudi obveznost, da imajo vsi kandidati za izpite JZS urejeno nezgodno zavarovanje.
Hkrati vas obveščamo, da je rok za prijavo in plačilo 25. april. Do takrat se skoordinirajte znotraj društev in zberite vse potrebno za ureditev zavarovanja. Zavarovanje vam prične teči 1. maja in velja 1 leto.
Povezava na datoteko s podrobnejšimi navodili in splošni ter posebni pogoji za zavarovanje.
Na klubske naslove ste prejeli tudi poimenski seznam, kamor vpišete svoje člane, ki se bodo zavarovali.

JRS na osnovi letnega plana aktivnosti JRS 2017 organizira tečaj in izpit za naziv jamarski reševalec pripravnik ter jamarski reševalec, ki se bo začel v soboto 8. aprila 2017, nadaljeval pa v soboto 22. aprila 2017 ter soboto 6. maja 2017.

Dodatne informacije

Dne 18. marca 2017 bo redni občni zbor JZS. Na tej povezavi si lahko ogledate vabilo z dnevnim redom in poročila služb JZS.

13. 01. 2017: V skladu s PRAVILNIKOM O PRIZNANJIH JAMARSKE ZVEZE SLOVENIJE objavljamo razpis za podelitev priznanj in znakov JZS v letu 2017. Dokument_1, Dokument_2

Predsednik Jamarske zveze Slovenije Igor Benko vabi na sestanek predsednikov/-c članic JZS, ki bo v sredo, 1. junija 2016 ob 18:00 v prostorih Izobraževalnega centra na Igu.

Vabilo

JRS na osnovi letnega plana aktivnosti JRS 2016 organizira tečaj in izpit za naziv jamarski reševalec pripravnik ter jamarski reševalec, ki se bo začel v soboto 9. aprila 2016, nadaljeval pa v soboto 23. aprila ter soboto 7. maja.

Dodatne informacije

Dne 19. marca 2016 bo redni volilni občni zbor JZS. na tej povezavi si lahko ogledate vabilo z dnevnim redom, poročila služb JZS in oddane kandidature.

Dne 19. marca 2016 bo redni občni zbor JZS, na katerem bodo izvedene tudi volitve za člane predsedstva, nadzornega odbora in vodje služb. Na tej povezavi si lahko pogledate kandidacijski postopek, odgovore na pogosto zastavljena vprašanja in prenesete obrazec za kandidaturo.

Vabilo na vseslovensko jamarsko srečanje v Logatcu od 28. 8. do 30. 8. 2015: PDFDOC

Govor predsednika JZS Mateja Mihailovskega na kongresu UIS 19. 6. 2015:

UIS: govor predsednika JZS

The speech of the president of JZS Matej Mihailovski at the UIS congress on 19. 6. 2015:
UIS: the speech of the president of JZS

JRS na osnovi letnega plana aktivnosti JRS 2015 organizira tečaj in izpit za naziv jamarski reševalec pripravnik ter jamarski reševalec, ki se bo začel v soboto, 11. aprila 2015, nadaljeval pa v soboto 16. maja ter soboto 6. in nedeljo 7. junija.